День всіх закоханих –чудове свято,не обійшов стороною і Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка. Спеціально до цього дня спільними зусиллями профкому студентів та студентського парламенту було організовано акцію «Таємний друг». Участь у цій акції студенти брали,реєструючись на спеціальній google формі . Кожен студент який взяв участь в акції, мов змогу отримати оригінальний подарунок від свого таємного друга.

Цікавим подарунком від студентського парламенту став музичний супровід живого оркестру під час привітання студентів «Кульками кохання».

Свято продовжилось шоу-програмою прямо у фойє. Ведучим заходу виступив студент факультету фізичного виховання Володимир «MC Booblik» Власенко. Приймаючи участь у захоплюючих конкурсах , студенти мали змогу цікаво провести час та виграти подарунки.

Також, до нашого університету завітало місцеве телебачення. Сюжет про наше свято підготувала студентка природничо-математичного факультету – Алієва Ілона. Студенти дали кілька коротеньких інтерв’ю, де мали змогу поділитися своїми історіями кохання.

…Студенти шанують цей день і не соромляться проявляти ніжність один до одного. День Святого Валентина – чудова нагода, щоб зізнатись у своїх почуттях та отримати романтичний подарунок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *